Banesë me qira- Afër Eulex

€350

Detajet

Banesa eshte 3 vjet e re dhe ne gjendje te përsosur..

Ka dy dhoma, gjumi, dy banjo, sallon me kuzhine, nje depo, ballkonin e madh si dhe nje koridor solid per levizje, te lirshme..

Objekti posedon parkun e vet, kendin e lojërave per femije si dhe dy ashensor..Se shpejti pritet lidhja me ngrohtoren e Termokosit.. Sipas marrëveshjes mund te ipet edhe vendparkingu qe gjendet ne garazhen nëntokësore te objektit ne fjale.. Objekti gjendet afer Eulex-it te vëllezërit Asllani.. Pos tjerash ka çasje te shpejt disa minuteshe ne rrugen B, QKUK si dhe rrugen kryesore afer rrethit te flamurit..Shkolla Hasan Prishtina poashtu eshte disa minuta afer objektit…

Gjindet ne katin e 7-të me sipërfaqe prej 81m2. Eshte e pastruar dhe e gatshme per banim.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share