Banesë me qira- Bregu i diellit

€300

Detajet

Leshojmë banesen me qera ne breg te diellit mbrapa banesave te bardha tek kompleksi Famis.

Banesa është e mobiluar me mobile shume të mira si në foto, duke ofruar kushte te mira dhe komoditet per banim. Ka këtë rënditje:

  • Qendrim ditor,
  • Kuzhinë,
  • 2 Dhoma të gjumit,
  • Banjo dhe
  • Terasë.

Ofrohet për qendrim afatgjatë.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share