Banesë me qira- Dragodan

€400

Detajet

Lëshohet me qira super banesa me sipërfaqe prej 90m2 në Dragodan saktesisht përball ambasades Amerikane – Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 1-rë, e re, e mobiluar me mobile te gjitha te reja dhe e gatshme per banim.

Banesa ka këtë strukturë organizative:

Sallon dhe Kuzhinë,

2Dhoma gjumi,

Banjo+WC,

Ballkon,

Shpajz dhe Garazh.

Nxemja me rryme.

Banesa është e paisur me të gjitha elementet shtepijake.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share