Banesë me qira- Fushë Kosovë

€200

Detajet

Lëshohet banesa me qira me sipërfaqe 86m2.

Gjindet në Fushë Kosovë ( tek shkolla Mihal Grameno), është e mobiluar dhe e me të gjitha kushtet për banim.

Banesa posedon :

Qëndrim Ditor,

Kuzhinë,

2 Dhoma Gjumi,

Banjo dhe

Ballkon.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share