Banesë me qira- Lagje të spitalit

€450

Detajet

Ofrojmë banesën me qira në lagje të spitalit- Prishtinë.

Banesa ka sipërfaqe prej 100m2 . Eshte komplet e mobiluar me mobile si në foto, ka pozitë fantastike mirë dhe ofron komoditet për banim.

Banesa ka këtë renditje:

  • Qëndrim ditor,
  • Kuzhinë,
  • 3Dhoma gjumi,
  • Banjo dhe
  • 2Ballkone.

Banesa jepet per periudha afatgjate, ploteson te gjitha kushtet per jetese dhe ka hapësirë të bollshme për shfrytëzim.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share