Banesë me qira- Muharrem fejza

€350

Detajet

Leshohet banesa 85 m² me qira, në katin e 1-rë të ndërtesës.

Banesa gjindet në lagjen Muharrem Fejza- afer Supervives.

Banesa ka nje sallon te madh me kuzhinë,

  • 2Dhoma gjumi,
  • Banjo+WC dhe
  • Ballkon .

E mobiluar siq eshte në foto me mobile të mira , e pastruar dhe e gatshme për banim . Banesa gjindet në pozitë shumë të mirë në rrugen kryesore dhe ofron kushte shumë tè mira per banim.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share