Banesë me qira- Muharrem Fejza

€350

Detajet

Ipet Banesa komplet e re me qira . Ka sipërfaqe 83m2, hapësirë kjo e mjaftueshme per banim ose përdorim për zyre. Banesa posedon:

  • Dhomë dite me kuzhinë
  • 2 dhoma te gjumit
  • 1 Banjo+ WC
  • 1 ballkon
  • 1 garazh dhe
  • 1 Depo
    Banesa ndodhet në katin e parë të ndërteses në lagjen Muharrem Fejza- banesat e Art Constraktion.
    Banesa ka vetem kuzhinen pa mobile tjera dhe kështu ofrohet për qira, për periudha afatgjate!

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share