Banesë me qira- Muharrem Fejza

€300

Detajet

Banese luksoze me qira në rrugen Mati 1 “Muharrem Fejza” afer shkolles Pavaresia.

Banesa eshte e sapo mobiluar me gjitha te reja e pa banuar ndonjehere. Ka 60 m2 sipërfaqe me standardin e fundit te objekteve.

Banesa ka këtë rënditje :

*Sallon

*Kuzhine

*Dhome gjumi dhe

*Banjo.

Eshtë e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share