Banesë me qira-Pallati i Rinisë-Prishtinë

€500

Detajet

Lëshohet me qira banesa me hapësirë prej 75m2 në qender të qytetit te Pallati i Rinisë në Prishtinë.

Banesa gjendet në katin e 4-të të ndërteses.

Pozita e shumë e mirë dhe mobilimi i saj e bëjnë të veqante.

Banesa posedon: Qëndrim ditor dhe Kuzhinë,

2Dhoma gjumi,

Banjo dhe Ballkon.

E gatshme dhe shumë e mirë rregulluar për banim.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share