Banesë me qira- Rruga B

€700

Detajet

Leshojmë me qira banesen në Rrugen B- kompleksi Dervisholli.
Banesa ka sipërfaqe 98m2 dhe është e mobiluar me mobile krejtësisht të reja ( si në foto ) dhe e gatshme për banim.

Banesa është e re, e mobiluar , si dhe gjindet në një nga lagjet më të mira të kryeqytetit.

Banesa ka orientimin Lindje-Perendim dhe ngrohje me termokos.

Ka këtë rënditje:

1. Qëndrim ditor
2. Kuzhinë
3. Dhoma të gjumit (2)
4. Banjo (2)
5. Ballkon dhe Garazhë.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share