Banesë me qira- Rruga B

€350

Detajet

Leshohet banesa me qera te Alko Group afer rruges B , te kafiteria DelPosto.
Banesa eshte e mobiluar extra ka nje dhome te fjetjes , sallon me kuzhinë , banjo dhe ballkon.

Banesa është në pozitë shumë të mirë me pamje kah lindja.

Lëshohet për periudha afatgjatë!

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share