Banesë me qira- Rruga B

€470

Detajet

Lëshohet super banesa me qira me sipërfaqe 113m2, e pa mobiluar dhe me të gjitha kushtet për banim.

Gjindet në rrugen Bahri Fazliu- Residio 4 (Rr.B)

Ndodhet në katin e parë të nderteses.

Banesa posedon :

Qëndrim Ditor,

Kuzhinë,

3 Dhoma Gjumi,

2Banjo,

Ballkon dhe Garazhë. Banesa është komplet e re dhe e paisur me nxemje qendrore.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share