Banesë me qira- Rruga B

€500

Detajet

Leshojmë me qira banesen në kompleksin Royal Mall- Rruga B, saktesisht ne hyrjen A – Nr.29- Kati 6-të.
Banesa ka sipërfaqe 91m2 dhe është e mobiluar me mobile krejtësisht të reja ( si në foto ) dhe e gatshme për banim.

Banesa është e re, e mobiluar me shume shije, si dhe gjindet në një nga lagjet më të mira të kryeqytetit.

Ka këtë rënditje:

1. Qëndrim ditor
2. Kuzhinë
3. Dhoma të gjumit (2)
4. Banjo (2)
5. Terasë

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share