Banesë me qira- Shkolla Pavarsia- Prishtinë

€300

Detajet

Ofrojmë me qira banesën moderne tek rruga Fazki Gashi para shkolles Pavarsia.
Banesa ka 82 m2, është në katin e 2-të.

Banesa është komplet e mobiluar me mobile si në foto.

Ka këtë renditje:

  • Qëndrim ditor
  • Kuzhinë
  • 2Dhoma të gjumit
  • Banjo dhe
  • Ballkon.

Banesa ka organizim fantastik, dhe është shumë e përshtashme për banim.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share