Banesë me qira- Simphonia Resturant

€300

Detajet

Ipet Banesa komplet e re me qira . Ka sipërfaqe 50m2, hapësirë kjo e mjaftueshme per banim ose përdorim për zyre. Banesa posedon:

  • Dhomë dite
  • 2 dhoma te gjumit
  • 1 Banjo
  • Ballkon
    Banesa ndodhet në katin e parë të ndërteses tek Simphonia Resturant.
    Banesa eshte e pa mobiluar dhe kështu ofrohet me qira per zyre dhe preferohet për periudha afatgjate!

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share