Banesë me qira- Tokbahçe

€600

Detajet

Lëshohet super banesa me qira me sipërfaqe 130m2, e mobiluar dhe me të gjitha kushtet për banim.

Gjindet në Tokbahçe , rruga Ismail Dumoshi (afer shkolles Gjergj Fishta)

Ndodhet në katin e II- të nderteses.

Banesa posedon :

Qëndrim Ditor,

Kuzhinë,

3Dhoma Gjumi,

2Banjo,

Shpajz dhe

2Ballkone.

Banesa ka Garazhë për një vetur, poashtu ka alarm për siguri. Objekti është nën vëzhgimin e kamerave 24 orë,ka nxemje qendrore me rrymë dhe kodicioner.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share