Banesë në shitje- Bregu i Diellit

Pa çmim

Detajet

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 68.8m2, Bregu i Diellit.

Banesa është 1 dhomëshe dhe ka këtë renditje:

Qëndrim ditor,

Kuzhinë,

Dhomë gjumi,

Banjo dhe

Ballkon .

Cmimi 880 euro/m2

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share