Banesë në shitje- Dragodan

€73,100

Detajet

Shitet banesa ne rrugën Eduard Ilir- Dragodan- Prishtinë.

Ka sipërfaqe 91,34m2.

Banesa është e pa mobiluar dhe është e gatshme për lëshim.

Ka :

Qëndrim ditor,

Kuzhinë

2Dhoma gjumi,

Banjo dhe

Ballkon.

Gjindet në katin e parë të ndërteses.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share