Banesë në shitje- Kalabri

Pa çmim

Detajet

Banesë në shitje:

Ofrojmë banesen për shitje në Kalabri- Kompleksi Liridoni

Banesa ka 114.5m2 sipërfaqe në katin e 3-të, dhe ka këtë renditje:

Qëndrim ditor,

Kuzhinë,

3Dhoma të gjumit,

Banjo+ WC ,

Ballkon.

Banesa është ndërtesë e re dhe shitet me cmim: 950€/m2

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share