Banesë në shitje- Kalabri

€47,000

Detajet

Ofrojmë banesën në shitje me sipërfaqe 50m2 në Kalabri.

Banesa gjindet në katin e 1-rë, është e mobiluar me mobile si në foto dhe të përshtatshme për banim.

Ka këtë rënditje:

  • Qëndrim ditor,
  • Kuzhinë,
  • Dhomë të gjumit,
  • Banjo dhe
  • Ballkon.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share