Banesë në shitje- Lakrishtë

€135,603

Detajet

Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në lagjen Lakrishte.

Banesa ndodhet në katin e 7-të të banimit në një kompleks i cili ka cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë.
Objekti posedon 3 ashensorë, park për fëmijë, ngrohje qëndrore me Termokos etj.
Çmimi per m2 1280.00€, ndersa çmimi per Garazh 10000.00€, Total 145600.00€
Banesa është e tipit A6 dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Depo
|1 Ballkon.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share