Banesë në shitje- Mati 1

€104,652

Detajet

Banesë në shitje:

Ofrojmë banesen për shitje në Lagjen Mati 1 ( Kompleksi Morea) , – Prishtinë.

Banesa ka 116.28m2 sipërfaqe, në katin e 7-të dhe ka këtë renditje:

Qëndrim ditor,

Kuzhinë,

3Dhoma të gjumit,

Banjo+ WC,

Ballkon dhe

Terasë. Banesa është super e re dhe në super lagje, me orientim veri-jug.

Posedon ngrohje me termokos dhe cmim 900euro/m2.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share