Banesë në shitje- Mati 1

€52,000

Detajet

SHITET BANESA TE MATI 1

BANESA KA 66.4m2 DHE KA KËTË RENDITJE:

– SALLON ME KUZHINË,

– DHOMË GJUMI,

– 1 BANJO,

– 1 KORIDOR DHE

– BALLKON.

BANESA ESHTE NE KATIN E 3-TE TE NDERTESES.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share