Banesë në shitje- Mati 1

Pa çmim

Detajet

Ofrohet banesa në shitje me sipërfaqe prej 89m2 ndodhet në rrugën Mati 1- lagjja Muharrem Fejza.

Banesa gjendet në katin e 6-të, dhe është tërësisht funksionale .

Ndërtesa ku ndodhet banesa ka hapësirë të mjaftueshme parkingu, si dhe është e pajisur me ashensor. Ka lokacion shumë të përshtatshëm.

Banesa ka këtë renditje:

  • Qëndrim ditor,
  • Hapësirë për kuzhinë,
  • 2Dhoma të gjumit,
  • Banjo,
  • Ballkon.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share