Banesë në shitje- Muharrem Fejza

Pa çmim

Detajet

Ofrohet për shitje banesa luksoze me ndërtim shumë cilësor në Muharrem Fejza- tek rrethi i Super Vives- Prishtinë.
E pozicionuar në rrugë kryesore, pozitë përfekte, organizim shumë te mirë, ashensor i pajisur me kartelë dhe kamera.

Përfshin sipërfaqe prej 91 m2 banim, me këtë ndarje;

  • Qëndrim ditor,
  • Kuzhinë,
  • 2 Dhoma të gjumit
  • Banjo dhe
  • Ballkon.

Ndër tjerash këtë banesë e bënë më ekstra organizimi i saj, me posedimin e të gjitha pajisjeve teknike të
nevojshme.
Salloni- mobile te reja.
Koridori- I organizuar me dollapët me mundesi sistemimi per kepuce dhe gjësende te tjera.
Dhoma e fjetjes përbëhet nga krevati dopio me super dyshek ,dhe dollap të organizuar. Dhoma tjeter po ashtu shume e pershtatshme dhe komode.

Gjindet në katin e 6-të të ndërteses dhe ka super pamje. Cmimi 1,300euro/m2

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share