Banesë në shitje- Prishtina e Re

Pa çmim

Detajet

🏢Banesa ne shitje tek kompleksi Albanica Residence; tek Prishtina e Re : Blloku A1, kati i 4-të i ndërtesës.

Banesa ka 70 m2 dhe posedon:

  • Qëndrim Ditor: 19m2
  • Kuzhina: 6m2
  • Tryezaria: 5m2
  • Dhoma e fjetjes: 11m2
  • Banjo: 5m2
  • Korridor: 5m2
  • Ballkoni: 8m2

Nje qasje e re, nje mënyrë e re jete ne Prishtinen e Re.Ndertim i ri, pamje klasike cilesi, estetike, stil dhe arkitekture moderne, e ndertuar me standartet me te larta. Mbikqyrje me sistemet me te avancuara te sigurise kamera, alarm ,senzor dhe videofoni per kontroll te qasjes (siguri maksimale), ngrohje me pompa termike individuale ngrohje ne dysheme si dhe ftohje, dritare me tre shtresa xhami teknologjia e fundit, e pështatshme banim ambient komod dhe shumë i qetë, super lokacion, pamje dhe ndriqim, lidhje te mira me gjithë qytetin, (kompleksi ne ndertim e siper).

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share