Banesë në shitje- Prishtina e Re

€93,500

Detajet

Ofrojmë super banesën në shitje.

Me sipërfaqe prej 83m2, banesa gjindet në një ndër lagjet më të mira të kryeqytetit- Lagjen Prishtina e Re- është ndërtim i ri dhe mjaftë moderne.

Pozita shumë e mirë në të cilen ndodhet banesa i jep asaj një pamje të mrekullueshme të lagjes.Gjindet në katin 5-të dhe posedon dy ashensorë.

Me metrazhë të mjaftueshem për banim banesa ka këtë rënditje dhe posedon:

  • Qëndrim ditor,
  • Kuzhinë,
  • 2 Dhoma të gjumit
  • Banjo+WC
  • Shpajz
  • Ballkon.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share