Banesë në shitje- Prishtina e Re

€120,000

Detajet

Banesa që jemi duke ofruar në shitje ndodhet te Prishtina e Re, me pozitë shumë të mirë dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore. Banesa është super e mobiluar me shumë shije dhe mobile të kualitetit të lartë. Ka hapësirë të mjaftueshme për banim dhe ofron komoditet e rehati.
Zona ofron të gjitha kushtet për një jetesë të standarteve me cilesore.

Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe ka sipërfaqe prej 94.5m².
Banesa ka këtë renditje:
– Sallon dhe Kuzhinë,
– 3Dhoma të fjetjes,

– Banjo+WC,

– Shpajz dhe Ballkon.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share