Banesë në shitje- Prishtina e Re

€110,000

Detajet

Ofrojme për shitje super banesen moderne tek Prishtina e Re. Banesa gjendet ne katin e 4-të, ka sipërfaqe 86m2 hapësirë kjo e mjaftueshme per perdorim.

Objekti eshte i ri, mjaft komod dhe i kualitetit te larte, posedon ashensor dhe siguri permes vezhgimit 24 ore nga kamerat.
Banesa ka kete renditje:
* Dhome e qendrimit ditor (sallon) se bashku me kuzhine,

* (2) dhoma gjumi,
* (2) banjo dhe
* ballkon
Banesa eshte e rregulluar me shume shije dhe elegance, me mobile te reja moderne duke ofruar komoditet dhe rehati. Ka pamje fantastike dhe pozitë shumë të mirë.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share