Banesë në shitje- Prishtina e Re

€116,380

Detajet

Banesë në shitje:

Ofrojmë banesen për shitje në Lagjen Prishtina e Re, te pallati i drejtësisë- Prishtinë.

Banesa ka 105.8m2 sipërfaqe, në katin e 6-të me nr: 20 dhe ka këtë renditje:

Qëndrim ditor,

Kuzhinë,

3 Dhoma gjumi,

Banjo+WC dhe

Ballkon .

Cmimi 1100 euro/m2.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share