Banesë në shitje- Rruga B

€70,000

Detajet

Ofrojmë për shitje banesën me sipërfaqe 67m² që ndodhet tek Relax 3, Mati 1/Rruga B, tek Standardi. Banesa ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe ofron të gjitha kushtet për banim.

Ndodhet në katin e 7-të të ndërteses dhe është komplet e mobiluar.

Banesa ka këtë renditje:

| Qëndrim ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| Banjo dhe
| Ballkon.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share