Banesë në shitje- Rruga C

Pa çmim

Detajet

Rruga C është një nga pjesët që është duke u zhvilluar më së shumti kohët e fundit në Prishtinë, duke u bërë një nga zonat më të përshtatshme dhe më të kërkuarat për banim.
Banesa që jemi duke ofruar në shitje ndodhet në fillim të Rrugës C, gjë që mundëson qasje të shpejtë në të gjitha lagjet e tjera të Qytetit.
Zona ofron të gjitha kushtet për një jetesë të standarteve me cilesore.

Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe ka sipërfaqe prej 86.95m².
Banesa ka këtë renditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– 2Dhoma të fjetjes
– Banjo + WC dhe
– Ballkon.

Banesa ka orientimin jug- lindje dhe ndertues është Arseko. Cmimi 1000euro/m2 (i negociueshëm).

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share