Banesë në shitje- Tophane

€1,200

Detajet

Shitet banesa e re dhe super e bukur në Tophane.Banesa është 83m2,në katin e 6-të.

Posedon: Sallon dhe Kuzhinë,

2 Dhoma gjumi,

Banjo dhe WC,

Shpajz.

Ndërtesa ka dy lifta ndërsa banesa ka parkingun e vet privat dhe të përbashkët.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share