Banesë në shitje- Velani

Pa çmim

Detajet

Ofrojmë banesën në shitje me sipërfaqe 106.8m2 në kompleksin PUHIZA- Velani.
Banesa është e gatshme në shtator të vitit 2023.

Ka këtë rënditje:

  • Qëndrim ditor,
  • Kuzhinë,
  • Dy dhoma të gjumit,
  • Banjo+WC,
  • Ballkon,
  • Depo dhe Garazhë.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share