Banesë në shitje- Velani

Pa çmim

Detajet

Banesa ne shitje : Kompleksi Puhiza- Velani

Shitet banesa 48m2, ndërtim i ri dhe shumë luksoz.

Banesa ka këtë renditje:

Qëndrim ditor dhe Kuzhinë,

Dhomë gjumi,

Banjo dhe Ballkon. Veqohet si një ndër komplekset më të mira për banim.

Cmimi: 1200 euro/ m2

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share