Lokal me qira- Ulpianë

€1,200

Detajet

Ofrojmë lokalin me qira në Ulpianë përball me Bashkesinë Lokale( afer lokalit radio)

Lokali është i ri dhe i gatshem per perdorim.

Ka sipërfaqe prej 120m2 me 3 dhoma dhe 2 banjo.

Gjendet në një zonë mjaftë të frekuentuar dhe të përshtatshme për aktivitete të ndryshme.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share