Shtëpi me qira- Kalabri

€500

Detajet

Lëshohet shtepia me qira në Kalabri në rrugen Besim Berisha- Prishtinë.

Shtëpia është mjaftë moderne, e kompletuar dhe e gatshme për banim.

Posedon 400m hapësirë të parcelës dhe sipërfaqe banimi shtëpia ka 250m2.

Eshtë shtëpi e re e ndërtuar me projekt modern dhe pozitë shumë të mirë.

Ka : Qëndrim ditor,

* Kuzhinë,

* 5Dhoma të gjumit,

* Banjo + WC

* Terasë,

* Depo + Garazhë. Banes ka orientim veri- lindje dhe ngrohje me pelet dhe klimë.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share