Shtëpi në shitje- Matiçan

€320,000

Detajet

Shtëpi moderne në #SHITJE në Matiçan në Lagjen e Artë :

Shtëpia është në lagje me sistem të mbyllur, me infrastrukturë dhe arkitekturë moderne.

Shtëpia është e ndërtuar në truall me sipërfaqe prej 4.3ari me sipërfaqe banimi prej 267m² të përbërë nga kati përdhesë dhe kati i parë me këtë renditje:

KATI PËRDHESË:

-Dhomë dite me Kuzhinë,

-Dhomë gjumi me banjo të integruar,

-Banjo të përbashkët ,

-Depo dhe

-Garazhë .

KATI PARË:

-3 Dhoma të gjumit (2 prej të cilave me banjo dhe garderobë të integruar) ,

-Banjo të përbashkët ,

-Utilit dhe

-1 Ballkon

Shtëpia ka sistem të ngrohjes dhe ftohjes me pompë me ajër të brendit Toshiba, sistem Smart Home, kamin dhe dysheme prej parketi.

Çmimi i shtëpisë është 320.000euro.

Lokacioni

Shpërndaj pronën

Share